Порошенко і Коломойський провели на Кіпрі «секретні» переговори

Президент Петро Порошенко та олігарх Ігор Коломойський провели особисті переговори щодо подальшої долі Приватбанку та 50-відсоткового пакету акцій телеканалу «1+1». Коли саме це відбулося, не уточнюється. Але зазначається, що перемовини були на острові Капрі (входить до складу провінції Неаполь, Італія). Про це повідомило “Дзеркало тижня”

«На тижні, що минає, «питання «Привату» знову сплило на поверхню – у високі політкола, а потім і в ЗМІ просочилася інформація про переговори між одним із власників банку Ігорем Коломойським і президентом Петром Порошенком про продаж останньому в розстрочку 50% телеканалу «1+1» за попередньою ціною в 250 млн дол. Причому обмінним лотом у торгах виступає, ні багато ні мало, подальша доля найбільш ощадного банку України. От лише висловлювані при цьому версії різнилися кардинально. За однією з них, Ігор Валерійович нібито поступається половиною «Плюсів» в обмін на не-націоналізацію, а за іншою, навпаки, – на націоналізацію Приватбанку, але на вигідних для себе умовах. Сторони переговорного процесу, звісно, поспішили все спростувати.

Однак джерела DT.UA інформацію про переговори не лише підтверджують, а й уточнюють: останній раунд відбувся на острові Капрі особисто між гарантом і олігархом. Нюансами схеми, нібито, займаються Олександр Грановський та Ігор Кононенко. Щодо підсумків – домовилися чи, навпаки, посварилися – різні джерела висувають протилежні версії. Причому обидві з них можуть бути вірними. Адже сторони переговорів – відомі господарі свого слова, тож як дати його, так і забрати кожна з них може легко», – констатує «Дзеркало тижня. Україна».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *