Побіжний замначальника УВС Одещини оформив українську пенсію

Фігурант справи 2 травня отримував підвищену пенсію.
У Генпрокуратурі встановили, що Дмитро Фучеджі, колишній заступник начальника УМВС України в Одеській області, який фігурує в ряді кримінальних справ щодо подій весни 2014 року, протягом півтора років після своєї втечі з України отримував полковничу пенсію. Про це пише Корреспондент.net
Як встановили слідчі, в жовтні 2014 року співробітники облуправління МВС подали до Пенсійного фонду документи для призначення пенсії з власноручними підписами Дмитра Фучеджи, а працівники ПФУ оформили йому пенсію. В результаті з листопада 2014 по квітень 2016 року йому було нараховано та виплачено понад 150 тисяч гривень.
Дмитра Фучеджі підозрюють в перевищенні службових повноважень під час штурму міського управління міліції 4 травня 2014 року – тоді він прийняв рішення звільнити і випустити затриманих на Куликовому полі «антімайдановцев». На наступний день він покинув Україну і з червня 2014 року перебуває в розшуку.
Крім того, Фучеджі є фігурантом кримінальних проваджень, відкритих за події 25 Лис 2013 і 19 лютого 2014 року.
Ситуація з пенсією Фучеджі неоднозначна. Якщо він був звільнений з міліції «по статті», то пенсію нараховували і виплачували незаконно. Якщо ж перед втечею з України та оголошенням в розшук колеги дали полковнику можливість написати рапорт на звільнення за власним бажанням, то ніякого криміналу в цій ситуації може і не бути: підписи на заяві – власноручні, а всі документи подані за дорученням. Що, втім, не виключає можливого варіанту особистої присутності розшукуваного Фучеджі при оформленні.
Також не виключається і зовсім вже кримінальний варіант: вислугою років і послужним списком побіжного міліціонера скористалися шахраї, які оформили підроблені документи і півтора року знімали гроші з пенсійної картки. Що і як відбувалося насправді – все це з’ясовує слідство, в рамках якого пройшли виїмки документів і почеркознавчі експертизи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *