Loading...

Глава одеського Апеляційного суду Колесніков побудував будинок за 100 мільйонів

Дивлячись на цей шикарний будинок площею 1 400 кв. м, вартість якого становить понад 100 мільйонів грн, важко можна повірити в те, що в рік його власник заробляє 282 тисяч 957 грн. Принаймні, саме ця сума вказана в якості сукупного доходу в його декларації за 2014 рік. А працює господар цих розкішних хоромів головою Апеляційного суду Одеської області. Звуть його Григорій Колесніков.

Що характерно, так це те, що даний особняк – це не просто триповерховий будинок з величезним басейном, власним тренажерним залом і ідеальним зеленим газоном як в кіно. Крім красивого інтер’єру, на окрему увагу заслуговує і екстер’єр, який ховається за високими цегляними стінами, зведеними навколо всього двору.

Справа в тому, що будинок розташований в котеджному селищі Совіньоні – найкрасивішому і престижному районі Одеси, що знаходиться в 18 км від центру міста. За своїм багатством, розкішністю і контингентом селище не поступається столичній Конча-Заспі.

По суті, тут є все: морське узбережжя, дитячий садок, школа, різні магазини, ресторани, сауни, басейни, оздоровчий комплекс, SPA-центр c артезіанською водою, боулінг, більярдна, банк, нічний клуб, турфірма і, як пишуть на рекламних сайтах елітного селища, «культурна половина населення».

Втім, останнє твердження – досить спірне. Оскільки, тут живе, в тому числі і суддя Григорій Колесніков. А, як відомо, хабарництво – поняття, сяке-таке від культури.

Проте, такі як Колесніков зазвичай живуть саме в таких районах, подалі від бідних, ближче – до мільйонерам. Адже тільки в такій закритій з охороною містині можна відокремитися від «некультурних», які заробляють гроші чесною працею, тобто – в основному, не так вже й багато.

Будинки по сусідству з Колесніковим, стартують від скромних 1.500.000 $ і вище. Так що, сусіди у нього точно гідні.

Таким чином, насолоджуючись земними благами в закритому від сторонніх очей Совіньоні, суддя захищає себе і свою сім’ю від непотрібних питань. Мовляв, звідки у нього з його зарплатою такі гроші? Принаймні, в його декларації, їх точно не знайти.

Так, за 2014 рік Григорій Колесніков задекларував дві земельні ділянки, площа яких становить 901 і 1 тис кв. м. Одні з ділянок, та, що трохи менша, він отримав на безоплатній основі, іншу – орендує за 147 грн. Так, за 147 грн, це не помилка, а задекларовані дані.

Також суддя вніс до своєї декларації дві квартири, площа яких – 34,7 і 100 кв. м, і авто «Volkswagen Tiguan» 2014 року випуску за 549 ​​тисяч 700, яке він придбав у кредит.

Яким же чином судді вдалося приховати все своє майно, в тому числі і 10 га землі в Одесі, а також отримані ним зі скандалом в приватну власність земельні ділянки біля моря в селищі міського типу Затока Білгород-Дністровського району в Одеській області? Схема, як завжди, проста: офіційно Колесніков розлучений, а тому весь вантаж багатомільйонного майна його екс-дружина, яка по факту і далі живе з бідним суддею, взяла повністю на себе.

Що тут ще додати? Життя «культурної половини населення» – вона інша.

Якщо вам відомо про протиправну діяльність Григорія Колесникова, прохання повідомити нам info@polygraf.net

Всю інформацію надану читачами ми відправимо на адресу Національного антикорупційного бюро та на ім’я Головного антикорупційного прокурора України, з проханням перевірити діяльність скандального судді.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *