Loading...

Москаль: для припинення обстрілу треба перекрити бойовикам воду, світло та газ

Губернатор Закарпаття назвав дієві способи врегулювання ситуації на Донбасі.

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль заявив, що для припинення вогню в Авдіївці необхідно перекрити подачу води, світла та газу на окуповані території. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

За словами Москаля, під час його роботи в Луганській області у 2014-2015 рр. підконтрольні Україні населені пункти неодноразово опинялися під обстрілами і в ситуаціях, коли необхідно було ремонтувати мережі під звуки артилерії.

“Один раз представники ОБСЄ навіть домовилися з бойовиками, що ті пустять на нейтральну територію біля Трьохізбенки наших ремонтників для відновлення перебитого обстрілами газопроводу і ліній електропередач (ЛЕП). Взимку 2014-го люди там замерзали без світла й тепла! Але як тільки ремонтники вийшли до місця пошкоджень, козачки так званого всєвєлікого войска донского відкрили по них вогонь із мінометів і стрілецької зброї. Людей вдалося вивезти тільки завдяки бронетехніці 24-ї бригади з Яворова”, – написав посадовець.

За словами Москаля, домовленості не подіяли, і влада була вимушена діяти згідно іншої тактики. Оскільки Луганська (як і Донецька, підкреслює він) область має спільні кому нікації з окупованою територією, то у відповідь на обстріли перекривалась вода, газ чи світло бойовикам.Тактика діяла через кілька годин, коли бойовики виходили на зв’язок і гарантували повне припинення вогню до відновлення комунікацій.

Москаль додає, що для впровадження подібної тактики не потрібно ставити до відома вище керівництво держави.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *