Loading...

Від шахраїв потерпіла родина важкопораненого Героя України

З банківської картки, відкритої для допомоги на лікування важкопораненого Олександра Петраківського, шахраї поцупили близько 20 тисяч гривень. Про це повідомив батько Героя України, пише газета “Експрес”.

  “Реквізити банківської картки та номер телефону — у відкритому доступі. Мені декілька разів телефонували невідомі, які мовчали в слухавку або ж казали, що помилилися номером. Потім раптом на якийсь час сім-картка виявилася заблокованою. А коли зв’язок поновився, з мобільного рахунку зникло майже три тисячі гривень. На таку суму заправляю картку, позаяк доводиться часто телефонувати на міські номери та за кордон”, — каже Петро Петраківський.

Чоловік одразу запідозрив лихе й вирішив заодно перевірити банківську картку. З’ясувалося, нелюди поцупили з неї всі 20 тисяч, які на той час переказали благодійники. Батько важкопораненого бійця одразу звернувся з претензіями до банку та заявою в поліцію.   “Мене зробили винним через те, що, мовляв, роздаю всім номер картки. А як ще можу назбирати гроші на лікування сина, коли держава відмовляється фінансувати?” — обурюється співрозмовник.   Втрачених коштів банк так і не повернув, хоча новий закон зобов’язує банк відшкодовувати кошти, викрадені з рахунків клієнтів. А правоохоронці зловмисників, як виглядає, і не думають шукати.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *