Loading...

Нардеп БПП веде бізнес в “ДНР”

Власника мережі супермаркетів “Обжора” підозрюють у фінансуванні тероризму.

Столичний ресторан “Маріо” відмиває мільйони “ДНР” під крилом відомого донецького бізнесмена і депутата Київської обласної ради від БПП В’ячеслава Соболєва. Про це повідомив у соцмережі Facebook столичний блогер Володимир Коваль.

За його словами, політик веде бізнес в Донецьку, керуючи мережею супермаркетів “Обжора” і платить податки в казну невизнаної республіки.

Він розповів, що СБУ вже “закрила” бухгалтера Соболєва Олену Мухтазіну, яка дала свідчення на свого шефа: від підставних фірм, які повинні були приховати причетність Соболєва до бізнесу, до всіх сум, які були виплачені бойовикам. Зараз вона знаходиться в СІЗО.

А депутат, за чутками, готується до втечі з України.

Блогер додав, що пікантості ситуації додає те, що Соболєв в БПП потрапив обманом, після того як надав тодішньому лідеру партії, а нині Генеральному прокурору Юрію Луценку документи, які нібито підтверджували, що він вже давно не володіє мережею супермаркетів.

Нагадаємо, В’ячеслав Соболєв йшов до Київської обласної ради по 33 округу від партії Петра Порошенка “Солідарність”. Він – екс-власник донецької мережі супермаркетів “Обжора”, і екс-чоловік дочки відомого російського бізнесмена, екс-сенатора РФ, Бориса Шпігеля. У деяких ЗМІ також його зараховують до лав членів “Сім’ї” екс-президента Віктора Януковича, а в соцмережах стверджують, що керівництво супермаркетів “Обжора” підтримує сепаратистів.

Соболєв в свою чергу заявляв, що був засновником мережі “Обжора” до 2007 року, а з донькою російського сенатора і магната Шпігеля розлучився кілька років тому, “тому, що вибрав Україну”.

http://ua1.com.ua/society/nardep-bpp-vede-biznes-v-dnr-27542.html

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *