Loading...

МАЛИЙ І СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС НЕВДОВЗІ ДОВЕДЕТЬСЯ РЯТУВАТИ – КІНАХ

В УСПП кажуть, що держава має переглянути правила ведення бізнесу.

Малий та середній бізнес міг би врятувати українську економіку від кризи, збільшити надходження до бюджету та залучити інвестиції. Так вважає голова Української спілки промисловців та підприємців Анатолій Кінах, ідеться в сюжеті ТСН.

Фахівець наголошує, що в розвинутих країнах саме дрібний приватний сектор є ключовим для економіки, натомість в Україні невдовзі його доведеться рятувати, бо нова мінімальна зарплатня, підвищені штрафи та зміни в податковому кодексі лише посилили тиск на нього. Через вимогу платити податки, навіть коли підприємство не працює, вже закрилися понад 200 тисяч ФОПів.

Представники бізнесу закликали урядовців зменшити тиск та розробити стратегію розвитку підприємництва. “Треба запровадити перехідний період. Неприпустимо, щоб надалі була норма оподаткування того підприємця, який сезонно не працює, тимчасово не працює. І безперечно – комплексні заходи: доступ до кредитних ресурсів, неприпустимість штрафних санцій, зниження вартості кредитних ресурсів”, – певен Кінах.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *