Loading...

Кошкіна: Головна тема обговорення на Банковій – сильно засмутився відносини між президентом і прем’єром Голосування за бюджет на 2017 рік стане випробуванням для тандему Петра Порошенка і Володимира Гройсмана, вважає політичний оглядач Соня Кошкіна.

Голосування за бюджет на 2017 рік стане випробуванням для тандему Петра Порошенка і Володимира Гройсмана, вважає політичний оглядач Соня Кошкіна.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман дратує президента Петра Порошенко не менше, ніж його попередник Арсеній Яценюк. Про це, посилаючись на джерела в Адміністрації Президента, написала в Facebook головний редактор LB.ua Соня Кошкіна.
“Головна тема обговорення на Банковій: розладилися стосунки між президентом і прем’єром. Мовляв, Володимир Борисович зараз дратує Петра Олексійовича не набагато менше, ніж колись Арсеній Петрович. Самим фактом свого існування. Можливо, справа навіть не в самому Володимиру Борисовичу але в тому , що Петро Олексійович не любить юудб-якого прем’єр-міністра за визначенням? Зовнішніх проявів поки не багато (якщо не брати до уваги короткі сутички на РНБО), але загальна канва вже зрозуміла “, – зазначила журналіст.
Одним з таких проявів став витік інформації про можливу заміну Гройсмана на секретаря РНБО Олександра Турчинова, вважає автор поста.
“У” Народному фронті “теж не дурні. Якщо і змінюватися, то не раніше весни – щоб Гройсман встиг увібрати побільше негативу”, – написала вона.
Голосування за поданий до Верховної Ради проект бюджету стане випробуванням на міцність для тандему прем’єра і президента, продовжила Кошкіна.
“У пору номінування Гройсмана в Кабмін передбачалося: в ВР він здатний самостійно забезпечити собі потрібну кількість” за “. Однак на практиці не все так просто. Веселі кілька місяців чекають”, – резюмувала Кошкіна.

 

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *