Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявив, що у період президентства Віктора Ющенка бізнесмени, опозиційні політики та всілякі фонди перерахували на фінансування “Лікарні майбутнього” 44,5 мільйона доларів і понад 17 мільйонів гривень, однак лікарня не з’явилася, а кошти були розкрадені.

Документ на підтвердження Москаль оприлюднив на власному сайті.

“Оприлюднюю перший документ щодо політичної корупції президента Віктора Ющенка. Надаю для ознайомлення громадськості та Національному антикорупційному бюро України узагальнену інформацію про фінансування “Лікарні майбутнього” крупним бізнесом, тодішніми опозиційними політиками та різними фондами. Загальна сума отриманих грошей – 44,5 мільйони доларів і понад 17 мільйонів гривень (у період правління Ющенка курс гривні до долара був спочатку 5, а потім 8 грн.) Крім цих благодійників була маса інших, у тому числі простих громадян, які загалом теж внесли величезну суму грошей на будівництво розрекламованої Ющенком дитячої лікарні. У результаті немає ні лікарні, ні грошей”, – пише Москаль.

Він також додає, що сам, як юрист, оцінює ці “благодійні внески” як хабар президенту України, за який у будь-якій правовій державі екс-президент був би притягнутий до кримінальної відповідальності й засуджений. А в Україні, за словами Москаля, Ющенко по закону Савченко навіть уже б міг вийти на волю.