Колесніков заробляє на м’ясі із зони АТО і інвестує в “солодкий” бізнес в РФ

Аналізуючи, за рахунок чого живуть колишні “стовпи” режиму Януковича, збіднілі після Революції Переваги, але, тим не менш ще не потрапили на паперть, “Главком” розповів і про Бориса Колеснікова.

“На початку 2016 року, за даними журналу Forbes Україна, стан Бориса Колесникова – віце-прем’єр-міністра – міністра інфраструктури України (2010-2012 рр), нардепа від« Партії регіонів »VII скликання (2012-2014 рр.), Нинішнього співголови опозиційного блоку і прем’єра опозиційного уряду, становили $ 55 млн, – пише “Главком”. – Після Революції Переваги Колесніков дуже збіднів. Ще в 2013 році його статки експерти журналу «Фокус» оцінював в $ 290 млн.

Втім, як кажуть росіяни, «залишки солодкі». Сяк-так Борис Вікторович «бедует» на 4,5 гектарах в котеджному комплексі з п’яти будинків, в місті Українка Київської області, вартістю в $ 25 млн. І потихеньку нарощує м’ясо. Точніше – обсяги його продажів.

Найбільша вертикально інтегрована агропромислова компанія колишнього регіонала “АПК-Інвест», яка прописана в Донецькій області, незважаючи на війну, що бушує в декількох кілометрах, не применшує оборотів. За підсумками 2015 року підприємство виробило 42000 тонн м’яса, збільшивши частку продажів на ринку України з 17 % до 22%. Одночасно з цим «АПК-Інвест» розширила географію експорту за рахунок поставок продукції в Росію, Грузію і Вірменію.

Сам Колесніков неодноразово скаржився, що, мовляв, після революції справи з бізнесом у нього дуже погані. І не тільки з м’ясом, а й з цукерками. У 2014 році довелося закрити дві з трьох кондитерських фабрик ЗАТ «Конті», залишивши понад 9000 українців без роботи. При цьому Борис Вікторович вивів основні солодкі активи в Курськ, інвестувавши в розвиток і працевлаштування росіян більш 180 млн рублів “.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *