Росія відправила на окуповану територію ще один “гумконвой”

Більше 40 вантажівок рухаються в Луганську область, бойовики тим часом проводять ротацію уздовж лінії розмежування.

Активність бойовиків збігається з появою білих вантажівок з Росії. Остання направила до Луганська 53-у автоколону з “гуманітарною допомогою”. Сьогодні, 23 червня, рано вранці “більше 40 автомобілів з гуманітарною допомогою вийшли з Донського рятувального центру МНС в селищі Ковалівка Ростовської області в сторону українсько-російського кордону. Вони везуть для жителів Луганської області понад 400 тонн гуманітарних вантажів, серед яких продукти харчування, медикаменти і будівельні матеріали “, – повідомляє РІА” Новости “з посиланням на МНС РФ.

Нагадаємо, що Росія возить так звані “гуманітарні конвої” на окуповані території Луганської та Донецької областей з серпня 2014 року. Після кожного такого конвою активізуються бойовики. Раніше в МВС України заявляли, що тільки 5 відсотків російських гуманітарних конвоїв перевозили реальну продовольчу допомогу для жителів Донбасу, інші вантажівки містили військову допомогу для бойовиків.

Як повідомлялося, російсько-терористичні війська проводять ротацію передових підрозділів, поповнюють боєкомплект і паливо, а також вдосконалюють фортифікаційна обладнання на п’яти напрямках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *