Випустили колишнього міліціонера, який озброював тітушок

28 квітня закінчився термін перебування у слідчому ізоляторі Ростислава Заворотного. Його звинувачують в озброєнні тітушок для силового розгону Майдану.

Разом із трьома колиш­німи мі­­лі­ціонерами передав їм понад 100 автоматів Калашникова і 50 тис. боєприпасів у ніч на 21 лютого 2014 року. Отримав їх зі складів Міністерства внутрішніх справ. За ґратами провів близько року. Шевченківський районний суд Києва мав обрати йому подальший запобіжний захід. Три дні не могли цього зробити. Адвокати Заворотного постійно клопотали ­про відвід судді. Врешті його відпустили з Лук’янівського СІЗО.

— Він не збирається тікати. Поїде додому, до родини. За повісткою з’являтиметься до суду, — каже Сергій Войченко, адвокат Заворотного.

— Те, що Ростислава Заворотного відпустили з-під варти — наслідок тотального саботажу в силових органах. Такий спостерігався у перший рік після Майдану. Речові докази збирали неякісно, багато знищили, затягували розслідування. Система поступово змінюється. Заворотному навряд дадуть утекти з країни, — вважає політолог 52-річний Володимир Цибулько.