Український олігарх підтримує “економіку” бойовиків Донбасу: в мережі обурені

Українського олігарха Ріната Ахметова викрили в підтримці “економіки” ДНР, оскільки бізнесмен продовжує роботу Єнакіївського заводу, що знаходиться на окупованих територіях. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Facebook журналіста Дениса Казанського.

За словами журналіста, “Ахметову належить МЕТІНВЕСТ”, який продовжує роботу заводу в Єнакієвому, ХОЧА з тими ж обсягами продукції можуть впоратися два заводи в підконтрольному Україні Маріуполі. . “Давайте візьмемо звітність компанії” Метінвест “за останні роки і порівняємо ключові економічні показники металургійних заводів за 2013 і 2016 роки За фактом потужність двох комбінатів в Маріуполі (Азовсталь та ММКИ) дозволяє Ахметову виробляти більше продукції, ніж сьогодні виробляється на трьох комбінатах – двох в Маріуполі і одному в Єнакієвому.

Таким чином, ЄМЗ в Єнакієвому можна зупинити, при цьому не скоротивши обсяги виплавки сталі і чавуну Метінвестом. Олігарх може виробляти без ЄМЗ таку саму кількість продукції, яку він має сьогодні. Але замість цього Ахметов дає менше роботи металургам  Маріуполя, щоб дати роботу металургам Єнакієве і тим самим підтримує економіку ДНР “, – написав Казанський.

Також журналіст навів ще один приклад на підтвердження своїх слів про те, що Ахметов підтримує терористів ЛНР.

“Схожа ситуація по АМК і Алчевську. Заводом у цьому місті володіє компанія ІСД. А ще у неї є  ІНШИЙ металургійний завод в Кам’янському (ДМК). Так ось в нинішньому році виробництво на АМК росло, а на ДМК скорочувалася. Виходить, що ІСД на шкоду економіці Дніпропетровської області нарощував виробництво в ЛНР “, – зазначив Казанський.

За його словами, олігарх мав “придушити” так звану економіку псевдореспублік, проте дає їм роботу, а між окупованими територіями і Україною відбувається торгівля. “Кривава хунта настільки кривава, що підтримує економіку своїх ворогів, замість того, щоб задушити режими Плотницького і Захарченка економічно. Залізна руда в ОРДЛО йде з території України. Продукція вивозиться також через українські порти. Ми могли б легко це припинити, але не робимо цього . Навіть вимагати звільнення наших заручників в обмін на роботу заводів і то не можемо “, – резюмував Казанський.