У рамках акції «Е-десятина» лише троє посадовців допомогли АТО

Волонтери з організації «Повернись живим» на сторінці у Facebook розповіли, чи відгукнулися народні обранці і чиновники на звернення у рамках акції «Е-десятина».

Із півсотні можновладців лише одинадцять відповіли на волонтерські звернення в рамках акції «Е-десятина», а надали допомогу троє із них.

«Рівно 2 місяці тому ми написали перші 10 листів до найзаможніших посадовців, і запропонували їм спрямувати частину показаних в е-деклараціях статків на потреби армії. На сьогодні листи надіслано 56-ти «е-декларантам», серед яких найбагатші депутати різних фракцій і груп, міністри, мери міст, очільники обладміністрацій, прокурори та навіть судді. Лише 11 із 56 отримувачів «листів щастя», надіслали нам відповіді», − ідеться у повідомленні.

Надало допомогу лише троє з нардепів: очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Різниченко (передав тепловізор «Народному тилу»), народний депутат України Ганна Гопко (зазначила у листі, що перерахувала кошти на рахунок «Повернись живим») і старший слідчий департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Юрій Кривобок (допоміг у придбанні для проекту «Броня» 60-ти планшетів SamsungGalaxy Tab3 із додатковими картами пам’яті).

«Які висновки можемо зробити наразі? Переважна більшість топ-посадовців немає бажання навіть формально відповідати на звернення волонтерів (попри законодавство, що зобов’язує їх це робити)», − підкреслили в організації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *