Компанії Фірташа і Григоришина тримають у заручниках українців

«Компанії Фірташа і Григоришина тримають у заручниках українців» – у матеріалі під таким заголовком «Газета по-українськи» зазначає, що облгази, якими володіє Дмитро Фірташ, і підконтрольні російському олігарху Костянтину Григоришину, впливають на тарифи для населення й обманом безкоштовно отримують енергоносії. Так, черкаський «Азот» Фірташа не платить за електроенергію з осені 2015 року і до сьогодні. Вони нарощують борги. Уже 3 мільярди гривень.

— Членів “Опозиційного блоку” списують в утиль як минуле. Однак вони займаються найбільшим пограбуванням України, — каже в ефірі каналу “ЗІК” 37-річна Тетяна Чорновол, нардеп від “Народного фронту”.

Облгази, якими володіє Дмитро Фірташ, і підконтрольні російському олігарху Костянтину Григоришину обленерго тримають у заручниках українців. Впливають на тарифи для населення й обманом безкоштовно отримують енергоносії, стверджує Тетяна Чорновол:

— Черкаський “Азот” Фірташа не платить за електроенергію з осені 2015 року і до сьогодні. Взагалі ні копійки. “Азот” проплачує начебто за електроенергію на обленерго Григоришина. Потім присилає їм лист, що це платіж випадковий і вимагає гроші повернути. Обленерго їх не повертає, а завод не платить за електроенергію. Вони нарощують борги. Уже 3 мільярди гривень. Контролюючі органи не займаються цим, бо бояться телеканалу “Інтер”. Якщо наступиш на Фірташа, то цей канал тебе розірве.

“Опоблоківці” також причетні до цигаркового бізнесу. “Мегаполіс” не платить акцизи (найбільша компанія, що займається постачанням тютюну в Україні. Її пов’язують із російським олігархом Ігорем Кесаєвим. — ГПУ). Свого часу схеми із сигаретами в Україні створював Борис Колесніков (один із лідерів Партії регіонів, віце-прем’єр уряду Миколи Азарова. — ГПУ). Можливо, він і сьогодні причетний до цього бізнесу.