Loading...

ГПУ перевіряє всі дані про постріли на Майдані, в тому числі з будівлі консерваторії і з готелю “Україна”.

Генпрокуратура не має інформації про постраждалих в результаті пострілу з готелю “Україна” на Майдані Незалежності 20 лютого 2014 року, повідомив керівник головного слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк. “Даних про те, що хтось постраждав від того пострілу, не виявлено”, – сказав він, відповідаючи на питання він ZN.UA, завершено слідство за цим епізодом.

В цілому, за словами Горбатюка, співробітники департаменту продовжують розслідування за фактами всіх пострілів, які відбувалися під час протестних акцій, зокрема по “пострілів, зроблених, за попередніми даними, з будівлі консерваторії, від яких загинули співробітники міліції”. Також йде перевірка про присутність снайперів. При цьому Горбатюк додав, що за даними слідства снайпери УДО і спецпідрозділів “Альфа” і “Сокіл”, які перебували під час розстрілів на дахах адмінбудівель, зброю в той момент не застосовували. “Дійсно в той день снайпери УДО і спецпідрозділів” Альфа “і” Сокіл “перебували на дахах Кабміну, Адміністрації президента, але на цей час у нас немає даних про те, що вони стріляли”, – сказав Горбатюк, додавши, що на даний момент участь “третьої сторони” в розстрілах на Майдані залишається непідтвердженим.

Як відомо, в жовтні 2015 року ГПУ обшукала і допитала як свідків колишніх депутатів від партії “Свобода” Олександра Сича, Олега Панькевича та Ігоря Янківа на предмет пострілу з вікна номера готель “Україна” 20 лютого 2014 року, оскільки, за даними слідства, цю кімнату в той час могли знімати зазначені депутати.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *