ЗМІ ОЗВУЧИЛИ ПОВНИЙ СПИСОК УЧАСНИКІВ ЗУСТРІЧІ ПУТІНА І ТРАМПА

Очікується, що в кімнаті буде лише шість чоловік під час зустрічі президента США Дональда Трампа із російським лідером Володимиром Путіним у п’ятницю на саміті “Великої двадцятки” в Гамбурзі. Як повідомляє американське видання Axios з посиланням на чиновника, який ознайомився з плануванням цього заходу, на зустрічі будуть Трамп, Путін, державний секретар Рекс Тіллерсон, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров та перекладачі.

Кремль виділив лише годину на першу зустріч Путіна з Трампом
У зустрічі президента Росії Володимира Путіна і американського лідера Дональда Трампа, яка відбудеться в п’ятницю, 7 липня, також візьмуть участь глави зовнішньополітичних відомств обох країн — Сергій Лавров і Рекс Тіллерсон. Зустріч триватиме півгодини і відбудеться о 15:45 за місцевим часом (16.45 за Києвом).

За даними CNN, протягом декількох останніх днів Трампу підготували великий матеріал для поїздки до Європи, але розділ про його зустріч з Путіним становить лише “кілька сторінок”. За інформацією одного зі співрозмовників телеканалу, кожен розмовний пункт містить лише речення або два.