Янукович подав заяву в ГПУ про держпереворот в Україні – адвокат Сердюк

За словами адвоката Віталія Сердюка, екс-президент України Віктор Янукович прямо звинувачує в державному перевороті в Україні міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, мера Києва Віталія Кличка і генпрокурора Юрія Луценка.

Екс-президент України Віктор Янукович подав до Генеральної прокуратури України заяву про державний переворот в Україні. Про це сьогодні біля Оболонського райсуду Києва повідомив його адвокат Віталій Сердюк

“У рамках цієї заяви будуть з’ясовані всі факти, які передували ситуації, яку ми зараз маємо в Україні. Це війна, це втрата територіальної цілісності, це і інші негативні наслідки, які має держава внаслідок тих подій, які відбувалися на Майдані”, – сказав він.

За словами захисника, документ поданий 20 червня 2017 року, його підписав сам Янукович.

Сердюк розповів, що екс-президент прямо звинувачує в держперевороті нинішніх міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, мера Києва Віталія Кличка та генерального прокурора Юрія Луценка.

Янукович був обраний президентом України в 2010 році. Втік до Росії в лютому 2014 роки після масових антиурядових виступів в центрі Києва.

В Україні проти Януковича відкрито кілька кримінальних проваджень. Його звинувачують в масових вбивствах громадян, заволодінні державним майном, захопленні влади неконституційним шляхом, діях, спрямованих на повалення конституційного ладу.