Луценко: Я особисто знаю Розенблата, але настав час відповідальності

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про те, що йому буде складно під час засідання регламентного комітету Верховної Ради, на якому будуть розглядати питання про зняття депутатської недоторканності з нардепа від Блоку Петра Порошенка Борислава Розенблата.

Для нардепа від Блоку Петра Порошенка Борислава Розенблата настав час відповідальності, незважаючи на особисте знайомство з генеральним прокурором. Про це голова генеральної прокуратури України Юрій Луценко заявив на засіданні комітету щодо зняття недоторканності з нардепа від “Народного фронту” Максима Полякова 6 липня.

“Мені завтра буде складно. Тому що я особисто знаю Борислава Розенблата, ми з ним жартували… Але настав час відповідальності”, – сказав Луценко.

Комітет планує розглянути подання Генпрокуратури на Розенблата 7 липня.

19 червня детективи НАБУ за підозрою в отриманні хабара затримали охоронця народного депутата від фракції Блоку Петра Порошенка Борислава Розенблата. За інформацією нардепа від БПП Сергія Лещенка, хабар передавали за вирішення питання щодо ліцензування видобування бурштину. 20 червня керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що хабар у розмірі $200 тис. був призначений народним депутатам Розенблату і Полякову. Того ж дня САП і НАБУ підготували подання про зняття недоторканності з обох нардепів.