На тещу прокурора записали маєток за 15 млн грн – ЗМІ

На тещу прокурора Київської області Ярослава Бендика записано маєток під Києвом за 15 млн грн.

Про це повідомляє “Prosud”, передає  NewsOboz.org з посиланням на  Gazeta.ua

Йдеться про будинок в селі Лебедівка за 30 км. від Києва. Офіційним власником приміщення є теща прокурора – Марія Лук’яненко, на яку також записано цінне авто сім’ї прокурора.

Приміщення площею 367 кв м знаходиться в окремому котеджному містечку. Лук’яненко також є власницею 15 соток під будинком, цільове призначення яких – колективне садівництво.

Вартість 15 соток землі на березі “Київського моря” становить понад 500 тис. грн., а такого будинку може досягати близько 15 млн грн.

Дружина прокурора Оксана Бендик володіє Toyota Prado 2008 року, яку придбала в тому ж році. Ціна цього авто – 322 тис. Uрн. У 2014 році вона купила нову Skoda Octavia за 363 тис грн. 1 січня 2016, очевидно в якості подарунка, вона отримала право користування Volkswagen Tuareg 2013 році від тієї ж Марії Лук’яненко. Ціна такого авто близько $ 33 тис. (Близько 860 тис грн.).

Ярослав Бендик разом з дружиною має готівкою $ 18 тис. і 23 тис грн. на рахунках в банках.

Протягом останніх трьох років прокурор заробляв щорічно по 290 тис. грн, а його дружина отримувала в СФГ “Мрія” 20 тис грн. зарплати в рік, і ще 12 тис грн. пенсії.

Видання повідомляє: Ярослав Бендик відомий тим, що розслідував справу про фальсифікацію співробітниками Державтоінспекції рапортів по поїздках автомайданівців до  Межигір’я Януковича наприкінці 2013 року. Зараз адвокати потерпілих заявляють, що ці справи розвалилися, і у них немає судових перспектив.