Схеми: Пов’язана з керівництвом БПП фірма отримала право вести рекламний бізнес у аеропорті Бориспіль поза конкурсом

Право на розміщення реклами на території терміналу D міжнародного аеропорту Бориспіль надали фірмі, пов’язаній із керівництвом парламентської фракції Блок Петра Порошенка, з’ясували журналісти програми Схеми.

За даними журналістів, створена у 2014 році компанія Ін Лайн отримала право проводити рекламні кампанії на території терміналу D поза конкурсом. А під час розслідування її власників Схеми вийшли на слід  заступника фракції БПП у Верховній Раді Сергія Березенка і оточення першого заступника БПП Ігоря Кононенка.

За даними реєстру юридичних осіб, ТОВ Ін Лайн до 4 липня 2017 року мало спільний номер телефону (044 502-65-02) із Благодійним фондом Сергія Березенка Спільна Справа і з компанією із співзвучною назвою Ін-Лайн. Остання пов’язана із сестрою першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка Оксаною Авдєєвою (вона до квітня 2017 року володіла 25% компанії).

Нардеп Березенко у коментарі журналістам заперечив відношення до компаній та наявність спільного телефону його фонду і ТОВ Ін Лайн. Однак на наступний день  всі три компанії (Ін Лайн, Спільна справа і Ін-Лайн) змінили номери.

Сестра Ігоря Кононенка Оксана відмовилася від спілкування, але визнала, що мала стосунок до компанії Ін-Лайн. У Кононенка відповідь на запит журналістів не надали.

Нагадаємо, що  Ігор Кононенко – давній партнер і друг президента України Петра Порошенка.