ГОЛОВА ЗЕМЕЛЬНОЇ КОМІСІЇ ПРОТИ УЧАСНИКА БОЙОВИХ ДІЙ

У свіжому випуску газети читайте останню частину публікації про те, як міський голова та голова постійної комісії з питань земельних відносин, комунальної власності, будівництва та архітектури перешкоджали учаснику бойових дій отримати земельну ділянку. Ми вже писали про те, що в жовтні 2017-го та в листопаді 2018-го рр. було проголосоване рішення про надання дозволу місцевому УБД Роману Матвієнку на виготовлення проєкту землеустрою для подальшого оформлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Тоді за це рішення голосували і мер Тарас Костін, і голова земельної комісії В’ячеслав Нестеренко. А коли прийшов час голосувати за затвердження вже виготовленого проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва й обслуговування житлового будинку, за який уже заплачені замовником кошти, тут думка мера та його апологета різко змінилася.

Мабуть, уся справа в прізвищі учасника бойових дій. Можливо, люди, від яких залежало прийняття рішення, вирішили через сина познущатися з батька, депутата міської ради та журналіста «Ділового…» Олександра Матвієнка, який на сесіях та на газетних шпальтах часто виступає проти мерівської сваволі. Вирішили, що мало йому раптової смерті його молодшого сина, слід «дістати» незгідливого парламентаря й через старшого. Вирішили, знаючи про проблеми Олександра Володимировича з серцем, остаточно добити його, чи що?

Читайте самі, щоб розуміти. Цю ситуацію із сином свого колеги ми розписали так детально для того, щоб показати всю сутність моралі міського голови та його підручних, які не гребують нічим для досягнення своїх корисливих цілей та помсти невгодним.