СТУДЕНИКИ – ЦЕ ЄВРОПА. ЗАЗДРІТЬ, ПЕРЕЯСЛАВЦІ! ВЧИСЯ, МІСЬКА ВЛАДО!

Одна з місцевих соціальних мереж у Фейсбуці називається «Переяслав – це Європа». Звичайно, похвальне прагнення до загальнолюдської системи цінностей, з якою в нашій свідомості пов’язується Західний світ. Але поки одні лише прагнуть, часто видаючи бажане за дійсне, інші реально будують Європу у своїй об’єднаній територіальній громаді. Те, що ніяк не вдається юристам та боксерам, з блиском виходить у педагога. І не треба їхати за досвідом за кордон. Це ж тут, під боком у зарозумілих райцентрівських чиновників. У свіжому випуску газети ми продовжуємо нашу розмову з феноменальною людиною, головою Студениківської об’єднаної територіальної громади Марією ЛЯХ.

Ось лише одне із запитань журналіста
— Маріє Олександрівно, чи бере Студениківська ОТГ гранти?
— Безумовно. За допомогою Державного фонду реконструкції та розвитку ми взяли участь у будівництві спортивного майданчика в Переяславському з фінансуванням 50 на 50%, зробили проекти на термомодернізацію садочка в Студениках, плануємо взяти участь у молодіжних спортивних програмах. Взяли участь у конкурсі Мінсоцполітики на отримання соціального таксі. Я особисто їздила на засідання комісії, і хоча й ходили розмови, що нам його не дадуть, бо в нас громада ма­ленька, а це ж таксі за 1,5 млн. грн., обладнане підйомником для людей на інвалідних візках, але Сту­дениківська ОТГ його таки отримала. На міжнародні гранти, крім написання Стратегії розвитку, не виходимо. Просто ще не встигаємо, бо багато поточних робіт.
Маємо комунальну пожежну частину, хочемо зробити підрозділ рятувальної служби від Переяслава. Поки що в нас один старий пожежний автомобіль, плануємо купити новий. У всіх селах, поки що крім Сомової До­лини, стоять камери відеоспостереження.
З нового року введемо в процедуру сесій електронне голосування, придбаємо систему на кшталт такої, яка працює в міській раді. Бо поки що під час поіменного голосування ставимо підписи.

СТУДЕНИКИ – ЦЕ ЄВРОПА.  ЗАЗДРІТЬ, ПЕРЕЯСЛАВЦІ! ВЧИСЯ, МІСЬКА ВЛАДО!

СТУДЕНИКИ – ЦЕ ЄВРОПА.  ЗАЗДРІТЬ, ПЕРЕЯСЛАВЦІ! ВЧИСЯ, МІСЬКА ВЛАДО!

СТУДЕНИКИ – ЦЕ ЄВРОПА.  ЗАЗДРІТЬ, ПЕРЕЯСЛАВЦІ! ВЧИСЯ, МІСЬКА ВЛАДО!

СТУДЕНИКИ – ЦЕ ЄВРОПА.  ЗАЗДРІТЬ, ПЕРЕЯСЛАВЦІ! ВЧИСЯ, МІСЬКА ВЛАДО!СТУДЕНИКИ – ЦЕ ЄВРОПА.  ЗАЗДРІТЬ, ПЕРЕЯСЛАВЦІ! ВЧИСЯ, МІСЬКА ВЛАДО!