Регулятор заборонив будівництво нової ТЕЦ в Україні

Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ)  20 жовтня анулювала дозвіл на будівництво ТЕЦ в Переяславі-Хмельницькому.

Про це повідомила Переяслав-Хмельницька міська рада, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Згідно з наказом ДАБІ, дозвіл на будівництво теплоелектростанції на біомасі потужністю 5МВт було видано 6 жовтня 2016 року.

Нагадаємо, що в серпні-вересні 2017 року активісти блокували будівництво зазначеної ТЕЦ. Потім їх розігнали молодики у військові формі без опізнавальних знаків

Згідно з даними замовника будівництва – ТОВ “Югенергопромтранс”, станом на 13 вересня біопаливна ТЕЦ в Переяславі-Хмельницькому була побудована на 90%. Вартість робіт оцінюється в € 7,5 млн. Проект фінансував Укргазбанк (Київ).

Однак, тут  слід зауважити, що сам забудовник добре знав, що порушує закон, адже на руках у нього містобудівні умови не на енергогенеруюче підприємство, а на промисловість…. Та й результати громадських слухань, які пройшли в травні 2016 року були далеко не на його користь!!!! Втім, він не зважав ні на що і робив, що хотів…..

Світлина від Газета "Діловий Переяслав".

Зараз громада і міська рада судяться з ТОВ “Югенергопромтрансом”, подано  кілька судових позовів, один з яких по нецільовому використанню земельної ділянки….. Але…. Бізнесмени продовжують ігнорувати все і всіх…., і на сьогоднішній день, 26 жовтня, продовжують будівництво ТЕЦ…

В нашій країні діють закони? Чи лише сила грошей? Хто зупинить ТОВ ЕПГ “Югенергопромтранс”?

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *