МАНІПУЛЯЦІЇ З ВИКОНКОМОМ

Як ми вже повідомляли, на 76-й позачерговій сесії міський голова Тарас Костін вчергове здивував своїм упертим намаганням чинити сваволю в стінах міської ради. Одним із питань, винесених на розгляд депутатів, було внесення змін до персонального складу виконавчого комітету міської ради. Депутатам пропонувалося проголосувати за виведення зі складу виконкому Слюсаря Олександра Миколайовича.
Слід відразу сказати, що колишній перший заступник міського голови Олександр Слюсар заяви про складання з себе виконкомівських повноважень не писав. Проте наш очільник стверджував, що в нього, Слюсаря, взагалі було бажання повиходити з усіх структур. І він, мовляв, заявив, що не підтримує політику міського голови. Ну, мер не один сидів на попередній сесії, коли його заступник повідомляв про своє звільнення. З його слів дійсно виходило, що вони з міським головою – не однодумці. Але, пардон, про вихід із виконкому він не говорив. Це може підтвердити будь-хто, хоча б сер Диктофон. Начальник юридичного відділу Наталія Медведенко, підтримуючи забаганки свого шефомера (чи мерошефа), зауважила, що для виведення зі складу виконкому заява виведеного не передбачена.

А якщо міськрадівські юристи наполягатимуть на тому, що Олександр Слюсар виводиться з виконкому через те, що звільнився з посади (хоча це й абсурдно), то виникає запитання: а чому тоді інші люди, які змінювали посади, не вилучалися з виконкомівського списку? Наприклад, колишня керуюча справами Валентина Гринець звільнилася ще 14 грудня минулого року, а й досі перебуває у складі виконкому. Чи взяти колишнього комунальника Сергія Бута. На 44-й сесії ради, яка відбулася 26 жовтня 2017 року, він був введений у виконком як начальник ВУКГ. Такою була мотивація міського голови. Сергій Васильович був звільнений з посади 12 липня 2018 року, проте більше року (!) залишався членом виконкому. Тобто, людина, яка принесла ВУКГ мільйонні збитки, продовжувала вирішувати проблеми міста. Він не писав заяви й не висловлював бажання піти з переяславського уряду. Й лише 29 серпня ц.р. рада приймає рішення про виведення його зі складу виконкому. Як сказав тоді міський голова, Сергій Бут написав заяву на вихід.

Читайте про це у свіжому випуску газети