Loading...

Бережна отримувала порції прокльонів

Раптова загибель Ірини Бережної не викликає ні радості, ні емпатії, ні жалю. Взагалі нічого. Маленька донька залишилася жива – діти не несуть відповідальності за вчинки батьків. Навіть якщо мати доклала зніжену дамську руку до розв’язування агресії Росії проти України.

Коли Ірина була депутатом, по її зовнішньому вигляду можна було вивчати останні тренди з паризьких подіумів: “цю блузку одягала на фотосесію Леді Гага”, “А це плаття від Олександра Маккуїна я бачила на Камерон Діаз”. Оператори дар мови втрачали від виду її величезних грудей, підкреслених дорогим кольє або намистом Chanel. Зараз пані в парламенті виглядають в порівнянні діловими скромницями.

Ірина обожнювала, коли про неї писали, як про першу красуню і модницю парламенту.

Вона була не найбільшим бісом в Партії регіонів. Бойко, Вілкул – які відчувають себе, як коти в сметані, і успішно об’їжджають серпантини – все ж більші сволоти.

Не ходила б Ірина  в ефіри Росія 24 з колорадськими стрічками, не підспівувала б Соловйову і Кисельову – жила б собі абсолютно спокійно до глибокої старості. Красивим і багатим жінкам багато що прощають.

А так після кожного висера на Останкіно про Україну, війну, окупації і стрімку деградацію рідного Луганська – отримувала лише чергову порцію проклять.

Я сподіваюся, що смерть дочки остудить антиукраїнський запал матері Ірини Бережної – Олени, яка все протестує то проти проспекту Ватутіна, то проти перейменування Дніпропетровська в Дніпро, то подає позови на В’ятровича, то топить за Гужву і КОЦАБУ, то на платному мітингу розповідає про бомбування мирного населення.

Можливо, особиста трагедія змусить матінку поменше брехати і перекручувати факти заради особистої вигоди.

Марина Данилюк-Ярмолаєва, блогер

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *