В “Укроборонпромі” діють багатомільйонні корупційні схеми – ЗМІ

Підприємства “Укроборонпрому” звинуватили у великих угодах з фірмами, що мають ознаки фіктивності.

Підприємства ДК “Укроборонпром”, що входить до сфери впливу нардепа від “Народного фронту” Сергія Пашинського, виявились клієнтами фірм, що мають ознаки фіктивності.

Про це повідомляє DT.UA, зазначаючи, що “схема операцій досить нехитра: проведення віртуальних закупівель неіснуючих товарів і комплектуючих – в ній рухаються тільки папери і гроші”.

При цьому наголошується: “Показовою в цьому плані є угода на поставки підприємствам “Укроборонпрому” мікросхем та обладнання компаніями “Брендоборонмаркет” і “ВТС-ПРОМ” на суму 50 млн грн – з матеріалів відповідного кримінального провадження видно, що більш як 20 підприємств “оборонки” регулярно перераховували зазначеним структурам кошти за неіснуюче обладнання”.

Крім того, в матеріалі наводяться назви залучених до схеми підприємств (серед яких – ДП “Київський бронетанковий завод”, завод “Радіан”, НДІ “Квант-Радіолокація”, ДП “Зоря-Машпроект”, ДП “Львівський радіоремонтний завод” та ін. – ред.) та номери кримінальних проваджень щодо аналогічних операцій у Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

НагадаємоПашинський з сином, який обіймає одну з керівних посад в “Укроборонпромі”, вкрали 28 млн гривень у суднобудівельників Миколаєва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *