«Затягуйте паски на пузах олігархів, а не на шиях українців»

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради ухвалили, мабуть, найжорсткіше звернення до президента України, депутатів та спікера Верховної Ради.

Звернення «щодо вимог Революції Гідності» підтримали 23 із 32 депутатів. Ініціатором тексту виступив голова фракції ВО «Свобода» Михайло Посітко. Саме він у компанії керівників місцевих осередків «Правий сектор» та Національний корпус «Азов» зачитував з трибуни документ.

Єдина фракція, яка у повному складі не підтримала дане звернення, – БПП «Солідарність».

Після перемовин з колегами з інших фракцій розробники проекту погодились включити до переліку отримувачів звернення президента.

Також із тексту звернення «викинули» останній абзац: «Не можете і не хочете? Ухваліть бодай новий закон про вибори і йдіть геть». Насправді це все, що ви ще здатні доброго вчинити після трьох змарнованих років».

Серед вимог до «слуг народу», які за версією кам’янецьких колег, «з жиру бісяться та видерлись на високі крісла на крові Майдану », зокрема звучить: припинити соціальний грабунок населення, не приватизовувати стратегічні підприємства України, не скасовувати мораторій на торгівлю українською землею, «відчепитись» від малого та середнього бізнесу та припинити торгівлю з так званими «Л/ДНР».

Вашій увазі чотири найрезонансніші тези зі звернення: «Корупція процвітає. Люстрацію саботують. Олігархи продовжують знущатися з українців» «…Війна, яку і далі називають лицемірно «АТО». «АТО», яку обіцяли закінчити «не за дні, а за години». «Затягуйте паски на пузах олігархів, а не на шиях українців» «Потрібні надходження до бюджету? Трусіть офшори та олігархат»

Джерело: http://vdalo.info/zatyaguyte-paski-na-puzah-oligarhiv-kam-yanetski-deputati-zvernulis-poroshenka/

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *