Loading...

Твіт Трампа спровокував мера Лондона закликати до скасування візиту президента в Велику Британію

Мер Лондона Садік Хан закликав прем’єр-міністра країни Терезу Мей скасувати запланований візит президента США Дональда Трампа до Великої Британії на тлі його нетактичного зауваження в Twitter щодо дій Хана з метою заспокоїти лондонців після теракту.

Градоначальник після серії смертоносних нападів на мостах 3 червня написав у Twitter повідомлення про те, що жителі Лондона в найближчі дні побачать на вулицях посилене патрулювання і що причин для занепокоєння немає.

У відповідь американський лідер прокоментував публікацію Хана, заявивши: “Щонайменше 7 загиблих і 48 поранених в результаті теракту, а мер Лондона заявляє, що “немає причин турбуватися”, – написав Трамп.

Оцінки президента США розкритикувала також Тереза Мей, пише The Independent.

Нагадаємо, після терактів у Лондоні Трамп зажадав відновити дію свого міграційного указу, яким вводиться тимчасова заборона на в’їзд для громадян шести мусульманських країн. Він також висловив підтримку Великій Британії у зв’язку з терактами в Лондоні.


Лондонська поліція повідомила про три різних інциденти у місті, що трапилися в ніч на 4 червня на Лондонському мосту, ринку району Боро та районі Воксхолл. Інциденти на Лондонському мосту і на ринку Боро поліція оголосила терористичними актами.

Згідно з останніми даними, кількість госпіталізованих в результаті терактів в Лондоні становить 48 осіб.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *