Loading...

Британія підтвердила, що Насіров є її громадянином

Голова Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив, що прийшла офіційна відповідь з Великобританії про те, що усунений глава ДФС Роман Насіров є британським підданим, передає ТСН.
“У нас є підтвердження від британської сторони, що він є підданим Великобританії. Він каже, що паспорта у нього такого немає. Тому і не здав”, – сказав він.

При цьому в ході обшуків, які проводили співробітники САП у Насірова, паспорт виявлений не був.

“Можливо, в Британії десь паспорт. Але у нас цього самого паспорта немає. У нас є тільки офіційна відповідь від британської сторони, що він є підданим Великобританії з 2012, здається, року”, – додав Холодницький.

Глава відомства не виключає можливості, що Роман Насіров може зробити спробу до втечі.
“Зважаючи, що заходи забезпечення провадження – браслет та інше, тому ми повинні зараз зважити всі ризики. З огляду на обставини справи, матеріальний стан, інформацію від компетентних органів Великобританії про наявність громадянства і його бажання покинути територію України хоча б для лікування, ми повинні зважити, чи дійсно це буде виїзд для лікування, або це буде потім спроба поїхати в Штати за українським паспортом, а потім повернутися в Лондон за британським. Тому ці ризики ми повинні врахувати “, – прокоментував Холодницький.
Як повідомляв MIGnews.com.ua, 30 травня, відсторонений глава Державної фіскальної служби Роман Насіров подав клопотання про виїзд за кордон для проходження лікування, а саме на територію США.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *