Українець підірвав мережу: Я щось не розумію, це хто окупована територія: ОДРЛО чи Україна? По платіжках таке враження, що це ми в окупації

Нас окупувало безтолкове керівництво країни, яке завело країну в тупик. Але хоче за цей період нажитися- і звалити. Так як попередній небритий ”камікадзе”, пише у своєму пості на ФБ  голова правління у Всеукраїнська асоціація з питань енергозбереження Роман Співак

Донецьк:
-Газ 0,8грн/куб.м.
-Світло 0.30грн/квт
-Вода 4грн/куб.м.
Львів:
– Газ 6,87грн/куб.м.
– Світло 0,90грн/квт
– Вода 12грн/куб.м.

Це що таке???
Я щось не розумію, це хто окупована територія: ОДРЛО чи Україна????
По платіжках таке враження, що це ми в окупації!!!
Нас окупувало безтолкове керівництво країни, яке завело країну в тупик. Але хоче за цей період нажитися- і звалити. Так як попередній небритий ”камікадзе”.
На сьогодні зі слів донеччанина 75% населення за Росією. І ніхто вже назад не повернеться.
Єдине, що дорожче в Донецьку- це продукти. Бо привозять з Росії.
Я думаю, що прийшов час називати речі своїми іменами. Теперішня блокада має перерости у чітко визначені кордони. Повністю проведена ревізія взаєморозрахунків.
Пора вже вивести все на чисту воду. Бо у мутній воді наші керманичі-бариги непогано заробили за 3 роки.
Вбивати людей на фронті немає жодного сенсу. Бо це безтолково!!! Треба дати одне одному спокійно жити. Але чесно жити. А далі час покаже. Наші діти і внуки знайдуть спільну мову. Час все лікує.
PS. Кажуть донеччани що комуналку платять все, як до війни.
А у нас за 3 роки на скільки комуналку підвищили??? То де є війна???? То це ми тут маємо розраховуватися за війну високими тарифами та девальвацією гривні??? То це вже може Україна цілим народом репарації окупантам виплачує???
Хто там ще хоче ціну на газ та воду у квітні піднімати???

PS.РS. Родичі сьогодні дзвонили знайомим у Донецьк. Я злий від почутого. Ігор Черкашин, Alexey Kucherenko, Александр Трохимец,Oleksander Boiko, Olga Kosharna, Lyubomyr Zubach, Галина Бордун,Олег Березюк, Taras Batenko, Олег Канівець, Оксана Продан,Олексій Рябчин, Оксана Юринець, Николай Ильинов перевірте інформацію.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *