Loading...

“Готова сісти замість Романа”: дружина Насірова звернулася до Порошенка

Дружина голови ДФС Романа Насірова попросила президента Петра Порошенка гарантувати своєму чоловікові право на лікування.

Своє звернення Світлана Глімбовська (Насірова) опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

“Ситуація, що склалася змушує мене, дружину Романа Насірова і мати трьох дітей, звернутися до президента країни як гаранта Конституції, захиснику прав і свобод кожного з громадян України… Конституції, перед якою всі рівні, – і судді, і воїни АТО, і митарі , що збирають податки для виплати пенсій пенсіонерам, заробітних плат лікарям, вчителям та забезпечення учасників антитерористичної операції”, – зазначила вона.

Глімбовськая наголосила, що кожне людське життя цінне, незалежно від того, як цю людину оцінює політична або соціальна кон’юнктура.

“Тому ми просимо гарантувати право мого чоловіка і батька моїх дітей, – право на лікування. Цей курс лікування надзвичайно важливий для життя Романа, і пройти його можливо тільки в декількох країнах світу. Я не розумію, чому деякі функціонери цьому перешкоджають. Адже наша сім’я внесла чималу заставу. якщо комусь здасться цього мало, я готова протягом усіх двох тижнів відсутності Романа носити цей нещасливий електронний браслет або навіть, якщо хочете, сісти в Лук’янівське СІЗО”, – написала дружина Насірова.

При цьому вона додала, у неї є всі підстави підозрювати НАБУ в застосуванні тортур над головою ДФС.

“Всі ці перепони для проходження короткострокового курсу радіоактивної терапії – це ніщо інше, як продовження тієї історії, яка почалася в клінічній лікарні “Феофанія”. Попри заборону лікарів і не дивлячись на клінічний діагноз, детективи НАБУ тоді де-факто викрали мого чоловіка для участі в їхніх судових шоу. А тепер співробітники Бюро, ховаючись за процесуальними вивертами, ухвалюють рішення щодо здоров’я Романа: жити йому чи не жити. У цивілізованому світі це називається тортурами”, – зазначила Глімбовська.

Як повідомлялося, раніше голова ДФС Роман Насіров закликав НАБУ надати йому можливість виїхати у США для проходження лікування папілярного раку щитовидної залози. Насіров попросив детективів повернути йому закордонний паспорт, тимчасово зняти з нього електронний браслет і забезпечити безперешкодний виїзд із території України. До прохання він доклав висновок судово-медичної експертизи про стан його здоров’я. У свою чергу, НАБУ відмовилося відпустити Насірова на лікування у США.

Наприкінці квітня 2017 року Насірову зробили операцію в українському науково-практичному центрі ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України.

Лікарі лікарні “Феофанія”  діагностували інфаркт міокарда у Насірова  в ніч, коли Національне антикорупційне бюро проводило операцію по його затриманню.

Нагадаємо, 7 березня суд заарештував Насірова на 60 днів із правом внесення застави розміром 100 млн гривень.

Адвокат Насірова заявив, що в справі проти нього взагалі немає доказів провини, а також  розповів про політичне рішення проти підзахисного. Однак  Апеляційний суд Києва залишив Насірова під вартою.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *