Loading...

Постпред США в ООН вимагає жорсткішої реакції на ситуацію в Україні

Гейлі зазначила, що країна, яка є порушником прав людини, не повинна займати місце в ООН

Постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі закликала Раду ООН з прав людини провадити більш ефективну політику щодо ряду мілітаризованих країн, зокрема, України.

«На цій сесії Ради вкрай важливо прийняти найпотужніші, наскільки це можливо, рішення щодо критичної ситуації у сфері прав людини в Сирії, Демократичній Республіці Конго, Еритреї, Білорусі і Україні», – заявила Гейлі у Женеві 6 червня.

За її словами, до складу Ради ООН входить багато країн, де порушуються права людини.

«Бути членом цієї Ради – привілей, і жодна країна, яка є порушником прав людини, не повинна займати місце за цим столом», – заявила представник США.

У цьому зв’язку вона підкреслила, що Рада, зокрема, ніколи не розглядала порушення прав людини у Венесуелі, натомість у березні прийняла п’ять резолюцій проти Ізраїлю.

Вона наголосила, що Рада ООН з прав людини має стати «більш ефективною, більш підзвітною і більш чуйною».

Окрім того, Гейлі також заявила, що США ретельно зважують свою участь в організації, але можуть покинути її через упереджене ставлення до Ізраїлю.

Раніше посол Сполучених Штатів Америки при Організації Об’єднаних Націй Ніккі Гейлі заявила, що визнання Росією документів окупаційних режимів «ЛНР» та «ДНР» суперечать зусиллям для встановлення миру на Донбасі.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *