Затримано зловмисників за скоєння розбійного нападу на одне з товариств Переяславщини

На Переяслав-Хмельниччині наприкінці вересня 2019 року група невідомих осіб напали на одне з ТОВ, яке займається паливно-мастильними матеріалами. Погрожуючи зброєю двом охоронцям, зв’язали їх. З приміщення товариства злодії винесли сейф, в якому були 900 тисяч гривень, печатки та різні документи.

У подальшому працівники поліції за декілька кілометрів від місця скоєння злочину знайшли цей сейф пустим.

За фактом розбійного нападу поліція Переяслав-Хмельницького відділу поліції відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України.

Упродовж двох місяців тривала титанічна поліцейська робота, щоб розкрити злочин. Слідчо-оперативна група опрацювала низку версій. Така колосальна робота дала свої позитивні результати.

Працівники кримінальної поліції Київщини спільно зі своїми колегами з районного відділу поліції провели низку оперативно-розшукових заходів і вийшла на слід зловмисників у місті Яготин, де вони проживали.

Затримано зловмисників за скоєння розбійного нападу на одне з товариств ПереяславщиниЗатримано зловмисників за скоєння розбійного нападу на одне з товариств Переяславщини

Затримано зловмисників за скоєння розбійного нападу на одне з товариств ПереяславщиниЗатримано зловмисників за скоєння розбійного нападу на одне з товариств ПереяславщиниЗатримано зловмисників за скоєння розбійного нападу на одне з товариств Переяславщини

Встановлено, що один із затриманих раніш працював на цьому підприємстві і був звільнений.

У затриманні групи нападників приймали участь бійці корпусу оперативно-раптової дії та полку «Миротворець», полку поліції особливого призначення.

Наразі за місцем проживання зловмисників тривають обшуки. Там поліція виявила та вилучила пістолети, ножі, боєприпаси, інші речові докази, які вказують на їхню причетність до злочину.

Відділ комунікації поліції в Київській області