У Переяславі спалах коронавірусної інфекції в Центрі надання соціальних послуг та соціальної інтеграції

У Центрі надання соціальних послуг і соціальної інтеграції в Переяславі зафіксували спалах коронавірусу

У Переяславі зареєстрували спалах коронавірусної інфекції в Центрі надання соціальних послуг та соціальної інтеграції. Серед хворих – і працівники закладу, і підопічні. Про це повідомив очільник Київщини Василь Володін сьогодні, 15 жовтня.

Згідно з офіційними даними обласного лабораторного центру, позитивні результати ПЛР-тестування підтвердили інфікування у 18 співробітників центру (14% від загальної кількості). При цьому семеро з них – медичні працівники стаціонару психоневрологічного профілю, а троє – геріатричного.

«17 інфікованих працівників перебувають на амбулаторному лікуванні. Одну пацієнтку з ускладненнями госпіталізували до Переяслав-Хмельницької ЦРЛ», – розповів Василь Володін.

Також коронавірус зареєстрували в 29 підопічних центру (20,7% від загальної кількості). Одна хвора перебувала в реанімаційному відділенні районної лікарні, проте через важкість стану померла.

«Щоб мінімізувати ризики поширення COVID-19 і не допустити подальшого інфікування працівників і пацієнтів, у закладі запроваджені посилені протиепідемічні заходи. У приміщеннях центру проводиться ретельна дезінфекція, а контактні особи проходять обстеження методом ПЛР», – деталізував голова обласної державної адміністрації.

Нагадаємо:

Упродовж минулої доби на Київщині зафіксували 228 нових випадків захворювання на COVID-19. При цьому простежується збільшення кількості пацієнтів, які потрапляють на стаціонарне лікування в госпітальні бази області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *