Крокуємо в майбутнє з пам’яттю про минуле

27 вересня 2016 року колектив членів та активістів Наукового студентського товариства Переяслав-Хмельницького університету, за ініціативи «Об’єднання «САМОПОМІЧІ» в місті Переяслав-хмельницький та підтримки ГО «Ліга інтернів», взяла участь у парламентських слуханнях: “75-ті роковини трагедії Бабиного Яру: уроки історії та сучасність”, за участі президентів України Петра Порошенка та Держави Ізраїль Реувена Рівліна.

Всі високодостойні виступаючі: українські інтелектуали та історики, духовенство різних конфесій, іудейська община Києва та України, народні депутати та запрошений президент Ізраїлю, в своїх доповідях наголошували на тому, що вкрай необхідно пам’ятати трагедію Бабиного Яру та злочин Голокосту як невід’ємну складову національної пам’яті Українського народу. Необхідність належного вшанування цієї трагедії на сьогодні є актуальною і вшановується в нашій державі на найвищому рівні, адже Бабин Яр є спільним місцем пам’яті жертв нацизму – українців, євреїв, ромів та інших.

ар2

Ми, як учасники слухань, переконані, що і надалі необхідно плекати в українському суспільстві атмосферу толерантності на основі усвідомлення історичних уроків Голокосту та інших геноцидів. Адже саме збереження історичної пам’яті є ознакою європейської демократичної держави, фундаментом розвитку громадянського суспільства. Для майбутніх поколінь трагедія Бабиного Яру має бути нагадуванням, яку велику ціну платять народи, здобуваючи Мир.

ар3

Прес-служба НСТУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *