Як переплата по субсидії вплине на обов’язковий платіж

Громадяни, які отримали рахунки за “комуналку” із значною переплатою по субсидії зможуть її використати у двох випадках: пропустивши щомісячний платіж по сплаті рахунків абож менше заплатити за обов’язковий платіж.  Про це повідомила начальникавiддiлу пiльг, соцiальних допомог та компенсацiйних виплат управлiння соцзахисту Львівської мiськради Леся Дронь.

“Переплачені кошти впливають на оплату обов’язкової частки. Припустимо, якщо у квитанції зазначено обов’язковий платіж 200 гривень та переплата – 100 гривень, то мешканець повинен сплатити тільки 100 гривень, тобто доплачувати різницю”, – повідомила Дронь в інтерв’ю газеті “Експрес“.

За її словами, всі розмови, що за переплату можуть забрати субсидії – не більше, аніж звичайних міф, який вигадали газові компанії.

“Тут усе зрозуміло. Газове підприємство хоче, щоб мешканці, яким призначили субсидії, сплачували всю частку (обов’язковий платіж), а не менше. Але на сьогодні виглядає так, що субсидію через це не припинятимуть”, – пояснила експерт.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що україням пояснили, як у платіжнах за “комуналку” виникла переплати за субсидіями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *