У справі про вбивство Гонгадзе суд зобов’язав розсекретити ранні свідчення Пукача

Вищий спеціалізований суд постановив розсекретити аудіозаписи судового засідання в Печерському суді за обвинуваченням Олексія Пукача у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

Таким чином суд задовольнив клопотання адвоката зі сторони потерпілих Олексія Подольського, повідомляє Цензор.net

“Протоколи розсекречені. А ми вимагаємо розсекретити аудіофіксацію. Ми їх вже ловили на брехні. Наприклад, фрази Пукача про те, що на лаві підсудних з ним повинні сидіти Кучма і Литвин, яку чув весь світ, в протоколах суду – немає! Що там дійсно на інших аудіозаписах – боюся уявити!” – пояснив свої дії адвокат.

Вказується, що наступне засідання не було призначено, тому що невідомо, скільки треба часу на розсекречення аудіозаписів.

У 2009 році Пукач був заарештований співробітниками СБУ, а 29 січня 2013 року засуджений до довічного позбавлення волі. Пізніше він подав апеляційну скаргу на вирок. У минулому році Пукача етапували в колонію в Тернопільській області після того, як суд відмовився задовольнити його апеляцію.


Нагадаємо, в 2003 році Олексій Пукач був затриманий Генпрокуратурою у справі про викрадення і вбивство відомого українського журналіста Георгія Гонгадзе. Потім він був звільнений під підписку про невиїзд, втік і пропав на шість років.

Прокуратура оголосила його в міжнародний розшук. У 2009 році Пукач був заарештований співробітниками СБУ, а 29 січня 2013 року засуджений до довічного позбавлення волі. Пізніше він подав апеляційну скаргу на вирок.