Залишилось 14 днів. Що готує Путін

Пряма лінія призначається на 15 червня, через три дні після всеросійського маршу протесту. Значить він не буде успішним

На 12 червня хороший Гітлер призначив «підпал рейхстагу». Мало хто звернув увагу, що на 15 червня Путін несподівано призначив пряму лінію «спілкування з народом». Про неї вже всі було забули, вирішивши, що він відмовився від цього піар-ходу, що  вичерпав себе. Нічим йому зараз похвалитися. І раптом пряма лінія призначається на 15 червня, через три дні після всеросійського маршу протесту, який за всіма очікуваннями буде ще більш масовим і успішним, ніж 26 березня.

Значить, ні в якому разі не буде він успішним. Вождь не може прийти на пряму лінію, підібгавши хвіст. Він повинен прийти в чоботях і камуфляжі, пропахлий порохом і сльозогінним газом. Прийти і доповісти арійському племені з додатковою хромосомою, що вірні йому нацгвардійці на чолі з нещадним до ворогів рейху маршалом Золотовим придушили 12 червня спробу збройного заколоту, інспірованого ворогами Росії. А 13-14 червня провели зачистку зрадників у вищих ешелонах влади.

У цих умовах він не може собі дозволити залишити свій пост національного лідера, збирача земель російських. Якщо процес консолідації суспільства буде досить динамічним, до кінця року можлива відміна надзвичайного стану. Тоді він візьме участь у виборах Президента РФ, призначених на 18 березня 2018 року – день возз’єднання Криму з Великою Росією.

Такий ось план Путіна. Чи буде він реалізований? Це залежить від усіх нас. Зокрема й від тих нагорі, хто підпаде під зачистку. 14 днів у них ще є. Попереджений значить озброєний.

Андрій Піонтковський, російський політолог та публіцист