СУДДЯ РОЗКРИЛА МЕТОДИ, ЯКИМИ ЗАТЯГУЮТЬСЯ СПРАВИ

За її словами, засоби для затримування розгляду можна завжди легко знайти.

Суддя Жовтневого районного суду Полтави Лариса Гольник, яка вела справу проти полтавського мера Олександра Мамая розповіла в інтерв’ю ТСН про методи затягування справ у судах.

За її словами, влаштовується неявка адвоката. Водночас високопосадовці можуть дуже легко отримати довідку про хворобу. “Ми же знаємо, що хворобу якусь завжди знайдуть. Можна полікуватись в одного лікаря, потім в другого-третього”. – сказала Гольник.

Крім того, приводом для неявки можуть використовуватись відрядження. “Мамай використовував відрядження. А суддя легко може призначити розгляд іншої справи на той самий час. Ось у нас зараз розглядаються справи корупційні щодо певних посадових осіб. Суддя призначає з 30-хвилинним проміжком між справами, і потім приходить секретар і каже – суддя на іншому процесі, не може брати участь. Таке часто буває”, – розповіла суддя. “Потім можуть робити все, аби свідки не з’явились, на них може навіть чинитись якийсь тиск. Якщо хочеться затягнути справу – засоби можна завжди легко знайти”, – підсумувала вона. Більше читайте в інтерв’ю судді Лариси Гольник кореспонденту ТСН Оксані Солодовник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *