Всі маски скинуті: Лукашенко показав справжнє ставлення до України

Про затримання в Білорусі журналіста Павла Шаройка

Наші джерела в Білорусі підтверджують затримання Павла Шаройка. Думаю, особливих підстав для розгляду різних варіантів немає.

Абсолютно зрозуміло, що після затримання громадянина України Гриба, який знаходився на території нібито нейтральної Білорусі, а тепер і після затримання самими білоруськими спецслужбами українського журналіста, Лукашенко просто зняв маску і показує своє справжнє обличчя, про яке, загалом, особисто я говорив і раніше.

Проведення спільних російсько-білоруських навчань («Захід-2017») у той час, коли Росія вже три з половиною роки веде війну проти України. Потім – надання території своєї країни для російських спецслужб і їх роботи проти громадян України та затримання самими білорусами за явною вказівкою ФСБ українського журналіста.

Ми бачимо, що Білорусь повністю сприяє Росії, що б нам не розповідали в Мінську, що б не розповідав Лукашенко про відносини з Україною. Ми розуміємо, хто веде і хто підпорядкований, хто виконує накази.

На мій погляд, будь-які подальші спроби Лукашенка зображати якогось там правителя, який приймає рішення самостійно, без указки з Кремля, були б безглуздими. Всі маски скинуті.

Джерело: Апостроф