«Наглядач» за Личаківською колонією організував постачання наркотиків до виправної установи

На Львівщині правоохоронці блокували поставки наркотичних засобів до виправної установи. Про це повідомив Департамент комунікації Національної поліції.

«Наглядач» за Личаківською колонією організував постачання наркотиків  до виправної установи

Зазначається, що створена підозрюваним організація займалася постачанням наркотиків до колонії. Діяльність злочинної організації викрили оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області Нацполіції, слідчі слідчого управління поліції області за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.

Поліцейські встановили, що організував діяльність угруповання 37-річний «наглядач» за Личаківською виправною колонією. До складу входили  засуджені та мешканці області.

За вказівкою організатора виконавці закуповували наркотичні засоби та психотропні речовини. В подальшому перекидали «товар» через паркан на територію колонії, а інші члени угруповання вже реалізовували наркотики засудженим. Щоденний прибуток від протиправної діяльності складав майже 20 тисяч гривень. Всі дії учасників злочинної групи відбувалися під контролем її організатора.

Наразі організатору – «наглядачеві» за виправною колонією – слідчі повідомили підозру за ч. 5 ст. 255 (створення злочинної організації), ч. ч. 2, 3 ст. 27, ч. 4 ст. 28 ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
Іншим трьом його «помічникам» – за ч. 2 ст. 255, ч. ч. 2, 3 ст. 27 ч. 4 ст. 28 ч. 2 ст. 307 КК України.

«Наглядач» за Личаківською колонією організував постачання наркотиків  до виправної установи