Loading...

Частина писак плану «Шатун» сидить у Києві – Безсмертний

Таких бізнес-проектів і пропозицій у Кремлі безліч, переконаний Безсмертний

Колишній учасник політичної підгрупи мінської контактної групи Роман Безсмертний не виключає, що плани дестабілізації, подібні сурковському плану «Шатун», дійсно існують. Про це він сказав в інтерв’ю «Главкому».

«Допускаю, більше того, «Шатун» є не єдиним таким проектом. Таких бізнес-проектів і пропозицій у Кремлі безліч, як і ініціаторів написання таких планів», – заявив Безсмертний.

Більше того, він переконаний «частина цих писак сидить у Києві, аналізує ситуацію тут».

«Тож із використанням такого «розкачування» може бути запущено руйнівну машину, зокрема й восени наступного року», – прогнозує Безсмертний.

Нагадаємо, в СБУ заявили про наявність у них документів, що свідчать про план дестабілізації ситуації в Україні в листопаді, який має назву «Шатун». За даними відомства, цю інформацію підтверджує у тому числі листування, вилучене з поштової скриньки радника президента РФ Владислава Суркова. Операція включає в себе проведення масових акцій протестів по Україні для дискредитації органів державної влади і організації дострокових парламентських виборів. Такі вибори потрібні РФ для збільшення проросійських сил в парламенті для зриву процесу євроінтеграції України.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *