Loading...

В “Укренерго” заявили, що віялових відключень електрики в Україні не буде

Глава “Укренерго” Всеволод Ковальчук заявив, що за останні дні серйозно переглянутий режим роботи електростанцій, що дозволить економити запаси наявного на них вугілля.

Віялових відключень електроенергії в Україні не буде. Про це в ефірі телеканалу “Інтер” заявив виконуючий обов’язки глави національної енергокомпанії “Укренерго” Всеволод Ковальчук.
“За останні дні ми серйозно переглянули режим роботи електростанцій. Наприклад, Слов’янська станція, запасів якої вистачало на 14 днів, перейшла на роботу малого корпусу малого блоку, і зараз її запаси оцінюються більш ніж на 50 днів. Але вона при цьому практично не виробляє електроенергію . Ці заходи більше призначені для того, щоб забезпечувати теплом населений пункт “, – розповів він.
При цьому Ковальчук підкреслив, що віялових відключень не буде.
26 грудня 2016 року ветерани добробатів оголосили про початок блокади “ЛДНР”, вимагаючи звільнення заручників. У зв’язку з цим на теплостанціях виник дефіцит вугілля. Блокада поширюється і на поставки антрациту з територій, які контролюють проросійські терористи. До 26 січня були заблоковані дві залізничні гілки в Луганській області.
2 лютого учасники блокади перекрили залізничний переїзд біля Бахмута Донецької області. 6 лютого в поліції заявили, що поблизу міста Часів Яра Донецької області люди в балаклавах намагалися перекрити дорогу і перешкоджали роботі правоохоронців на трасі Бахмут – Костянтинівка.
10 лютого учасниками блокади була перекрита траса Ясинувата – Костянтинівка, де почалися інженерні роботи та облаштування місцевості. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман 14 лютого заявив, що потрібно розмежувати боротьбу з контрабандою і боротьбу з українським народом.
15 лютого Кабінет Міністрів України прийняв постанову про введення тимчасових надзвичайних заходів в енергетичній системі України. Заходи спрямовані на мінімізацію використання вугілля антрацитної групи.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *