Loading...

Матіос підтримав Луценко щодо зміни повноважень НАБУ

Повідомлялося, що Генпрокурор ініціює позбавлення НАБУ виключного права на розслідування корупційних злочинів

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос підтримав Генпрокурора Юрія Луценко щодо ініціативи позбавити НАБУ виключного права на розслідування корупційних злочинів. Про це він сказав в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Я абсолютно підтримую генерального прокурора і неодноразово погодженням з ним, інколи й без нього ми беремо на себе відповідальність припиняти прояви корупції там, де вони є, не чекаючи, коли хтось це зробить, тільки той, хто прописаний у книжці. За цей рік військова прокуратура направила до судів більше 200 обвинувальних актів про хабарництво різних ґатунків, у тому числі першого заступника голови ОДА. У нас реформування судової системи, у нас відсутність визначених розумних строків розгляду таких кримінальних проваджень. Роками слухають, вироків немає. Люди кажуть, що це за рибалка. Зловили, арештували, сфотографували, відпустили», – зауважив Матіос.

Він підкреслив, що в Україні налагоджується співпраця різних відомств.

«Не бачу будь-якого посягання на новостворений орган. У нас поступово налагоджується нормальна паритетна співпраця, обмін інформацією. Коли збирається 3 пальця – це вже українська дуля, а коли всі 5 органів зіжмуться – це буде потужний кулак. У цій державі ще буде досить довгий час багато корупції, яку треба долати не одиночними порізами, а просто вирізати частинами», – провів образну паралель військовий прокурор.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *