Loading...

Армію підриває корупція: у США розповіли, що заважає Україні у війні проти Росії

Американський журналіст і колишній військовий Нолан Петерсон заявив, що Україні у війні проти Росії заважає захиститися корупція, яка підриває військово-промисловий комплекс країни.

Про це повідомляє ZN.ua із посиланням на Newsweek.

Зокрема, Петерсон визнає, що українська армія за останні три роки пройшла велике переродження і тепер вона одна з найбільших в Європі. Журналіст зазначає, що в України більше танків, бійців і артилерії, ніж у будь-якої країни ЄС.

Однак, на думку Петерсона, грошові кошти, які Україна виділяє на свій військово-промисловий комплекс, використовуються неефективно. Він звертає увагу на те, що на озброєнні ЗСУ досі залишаються засоби часів Холодної війни.

“Реальні потреби на полі бою не враховуються. За три роки конфлікту в українській армії не з’явилися польові шпиталі із хірургічним обладнанням. Поранених везуть до найближчого міста і часто в звичайній цивільній машині. Українські війська досі залежні від неурядових організацій та волонтерів у забезпеченні засобів першої допомоги, бронежилетів, уніформи, їжі і води”, – зазначає Петерсон.

Американський журналіст дійшов висновку, що ВПК України зосереджений на виробництві зброї для продажу, а не для озброєння армії.

“Український військово-промисловий комплекс підриває корупція. Він більше зосереджений на виробництві зброї для експорту, а не на забезпеченні потреб українських солдатів на полі бою”, – резюмував Петерсон.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *