НАЗК просить суд притягнути до адмінвідповідальності голову Компартії України

Відповідно до протоколу про адмінпорушення, при аналізі звіту КПУ встановлено ряд порушень при отриманні грошових внесків

Нацагентство з питань запобігання корупції (НАЗК) просить суд притягнути до адміністративної відповідальності лідера заборонених в Україні комуністів Петра Симоненка.

Про це свідчить ухвалу Подільського райсуду Києва від 7 серпня, опубліковане в Єдиному реєстрі судових рішень.

Відповідно до протоколу про адмінпорушення, при аналізі звіту КПУ встановлено ряд порушень при отриманні грошових внесків.

«Це свідчить про порушення першим секретарем ЦК КПУ встановленого законом порядку одержання внеску в підтримку політичної партії, а відповідно, і про вчинення ним адміністративного правопорушення», – зазначено в документі.

Разом з тим, суд відмовився розглядати справу, оскільки воно «територіально не знаходиться в межах юрисдикції Подільського райсуду».

Справу було повернуто в НАЗК, щоб агентство направило його в інший суд.

Нагадаємо, лідера заборонених в Україні комуністів Петра Симоненка, відомого противника зближення нашої країни з ЄС, помітили в аеропорту Барселони.

Раніше головний комуніст України Петро Симоненко літав до Москви, його 5 липня «застукала» в аеропорту Мінська віце-спікер Ірина Геращенко. За її словами, Симоненко в столиці Білорусі зробив пересадку на літак до Москви.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *