Loading...

Терористи Донбасу продають вугілля не для потреб ТЕС, а будь-кому.

Про це йдеться в блозі відомого журналіста Дениса Казанського «Перевірив, як працює блокада «ЛДНР».

-До початку блокади вугілля в Україну ввозив не тільки ДТЕК Ахметова, який дійсно платить податки в наш бюджет, а й десятки різних дрібних митних конторок, які зареєстровані на території бойовиків. Це всілякі приватні шахти, копанки та майданчики, різні ТОВ з незрозумілими засновниками, які розташовуються в Шахтарську, Торезі, Антрациті, Ровеньках і Красному Лучі, – стверджує журналіст.

За його словами, «всі ці конторки і фірмочки за фактом працюють під дахом бойовиків, платять їм данину (податки), а то і взагалі в реальності належать Захарченку, Плотницькому, Тимофєєву (Ташкенту), Завдовєєву, Пасічнику та іншим великим і дрібним сепаратистам» .

-І Вугілля вони продають не для потреб ТЕС, як втирають і кажуть в новинах, а будь-кому. Будь-який підприємець з України може зателефонувати за оголошенням і замовити 10-20 вагонів вугілля для власних потреб або для перепродажу власникам приватних будинків, – зазначає уродженець Донецька.

Також він підкреслює, що терористи поки поставляти вугілля на підконтрольну територію України внаслідок блокади не можуть.

-Всі, кому я дзвонив, розповіли, що поки рейки перекриті, працювати на Україну у них можливості немає. Сказали дзвонити, коли блокаду знімуть, – резюмує Казанський.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *