Поклонська розповіла, що “бандерівці” вже хазяйнують у Донецьку, а спиняють їх іконами з Миколою II

Колишній фейковий “прокурор” окупованого Криму, а нині депутат російської Держдуми Наталія Поклонська поділилася новими “сенсаційними” подробицями того, що відбувається у зоні бойових дій на Донбасі

Про це вона заявила в інтерв’ю “Комсомольській правді”.

За її словами, зараз у Донецьку, який насправді повністю перебуває під контролем російсько-терористичних військ, “бандерівці” захоплюють храми, які місцеве населеня нібито успішно захищає за допомогою ікон із зображенням царя Миколи II.

“Сьогодні люди звертаються до мене з Луганська і Донецька з такими листами. Я не можу про них не сказати. Люди кажуть: “Наталія Володимирівна, в Донецьку, коли захоплюють наші храми бандерівці, а у нас немає зброї, ми мирні люди, ми ніколи не брали зброю в руки, ми – люди похилого віку, жінки, діти, молоді хлопці – ми беремо найголовніше наше , найсвятіше – це ікони. Це наша віра. Це те, що нас ще тримає. Ми беремо ікону святого государя і царської сім’ї. Беззбройні! І йдемо до збройних бандерівцям без страху. І вони нам нічого не можуть зробити”, – розповіла Поклонська.

  • Як вже повідомлялося, Поклонська за підтримки чинної російської влади активно розвиває культ останнього російського імператора Миколи II Кривавого.
  • Вона, зокрема, вимагає заборонити художній фільм Олексія Учителя “Матільда”, присвячений коханню царя до балерини Матільди Кшесинської. На її думку, ця стрічка зображує Росію країною “п’яниць та блудниць”.
  • При цьому сама вона має спосіб життя далекий від церковних канонів. Наприклад, Поклонська зізналася що народила свою доньку від чоловіка, з яким вона не перебувала в офіційному шлюбі.
  • В травні 2017 року керівник Центру антикорупційної політики партії “Яблуко” Сергій Мітрохін звернувся до Генпрокуратури з вимогою перевірити декларацію Поклонської. У партії заявили, що депутат володіла і продовжує володіти автомобілем, оскільки не сплатила транспортного податку. Також в “Яблуці” нагадали, що раніше Поклонська говорила, що заміжня.
  • Діяльність Поклонської почала розслідувати Transparency International.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *