Loading...

Кому доведеться провести енергоаудит через нового закону

Наступного тижня в Раді розглянуть законопроект “Про енергетичну ефективність будівель”, в результаті якого окремим будівлям доведеться провести енергоаудит та отримати відповідний сертифікат.
Урядова редакція закону “Про енергоефективність будівель” передбачала, що всім українцям за свій рахунок доведеться провести енергораудит квартир. У новій редакції, підготовленій профільними комітетами Ради, цю норму прибрали. Як припускає один із співавторів законопроекту, народний депутат Олексій Рябчин, з великою часткою ймовірності документ ухвалять уже в наступний четвер.
“Уряд хотів кожну квартиру зобов’язати проводити енергоаудит. Це зобов’язання виходить з європейської традиції і це їх вимога. У них 70% квартир здається, оренда там прозора, з неї платять податки і держава захищає споживачів, щоб споживачі знали, скільки енергії споживає квартира”, – розповідає парламентарій. В оновленій редакції закону аудит повинні пройти тільки три види будівель:

• Новобудови
• Будинки, в яких знаходяться органи державної та місцевої влади
• Житлові багатоповерхівки, які претендують на участь в державних програмах
“Я, разом з Оленою Бабак, комітетом ЖКГ, ми об’єдналися і подали версію, під якою підписалися представники всіх політичних сил. Це дає мені можливість припускати, що цю редакцію законопроекту в парламенті підтримають”, – розповідає Олексій Рябчин.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *